Завантажити ще

У центрі Києва активісти вимагають від влади виділяти гроші на армію, а не "закатувати" їх у бруківку

У центрі Києва активісти вимагають від влади виділяти гроші на армію, а не
Фото: suspilne.media

У Києві біля будівлі Київської міської адміністрації відбувається мітинг у день ухвалення бюджету міста. Кияни вимагають від влади виділяти кошти на ЗСУ, а не на будівництво парків, стадіонів та заміну бруківки. Про це повідомив "Укрінформ".

“Нам не потрібні бруківка та парки. ЗСУ потребує зброї й танків”, “Гроші на ЗСУ”, “Дрони, а не стадіони”, “Я повинен бути на парах, але ви не знаєте, що таке військовий бюджет”, “Ваші рішення вбивають наше завтра", — такі написи на плакатах мітингувальників.

Протестувальники вважають, що розв'язки, мости та інші подібні об'єкти можуть зачекати, оскільки є більш важливі пріоритети для спрямування фінансування. На їхню думку, кошти бюджету розподілені нераціонально.

Учасники акції вимагають перерозподілити 120 мільйонів гривень, призначених для облаштування аквапаркінгу, на програму "Захисник Києва". Створити сервісну службу, яка здійснюватиме допомогу у проведенні закупівель для ЗСУ, забезпечуючи їх необхідними ресурсами. Провести публічне обговорення бюджету на 2024 рік, щоб забезпечити прозорість та широку участь громадськості в ухваленні рішень щодо видатків та пріоритетів міського бюджету.

14 грудня Київська міська рада має затвердити бюджет столиці на наступний рік. Запланована сума бюджету становить понад 72,6 мільярда гривень.

Фото
Фото
14 Грудня 202315:11