Завантажити ще

Письменника Фредеріка Бегбедера звільнили після затримання поліцією, відкрито розслідування за "зґвалтування"

Письменника Фредеріка Бегбедера звільнили після затримання поліцією, відкрито розслідування за
Фото: wikimedia.org

Знаменитий французький письменник, автор романів "Кохання живе три роки" та "99 франків", 58-річного Фредеріка Бегбедера викликали на допит і взяли під варту в рамках "попереднього розслідування" у справі про зґвалтування. Про це повідомляє французька газета Le Figaro.

- Фредерік Бегбедер наполягає на своїй невинності, заперечуючи факти, висунуті проти нього. На цьому етапі попереднє розслідування має продовжуватися, зокрема, для виконання необхідних дій, запитів адвоката Фредеріка Бегбедера», - зазначив прокурор.

Звинувачення на його адресу висунула молода жінка, яка розповіла, що вона зустрілася з письменником минулого літа у готельному номері. Протягом цієї ночі був секс за згодою, але потім стався другий епізод під час її сну, на який вона не дала згоди.

Наразі письменника звільнили, і на нього поширюється "презумпція невинності".

Раніше Бегбедер вже стикався з юридичними проблемами: у 2008 році його заарештували у Парижі за вживання та зберігання кокаїну.

23 листопада актора і стендапера Джеймі Фокса звинуватили у зґвалтуванні. Жінка стверджувала, що інцидент стався 8 років тому у Нью-Йорку у серпні 2015 року у ресторані. Напідпитку артист домагався до неї, перебуваючи за сусіднім столиком. Ім'я заявниці не розголошується.

Композитора Денні Ельфмана звинуватили у сексуальному насильстві. Позов проти нього подала вже друга жінка, яка стверджувала, що познайомилася з музикантом у 1997 році, коли їй було 21.