Завантажити ще

Поліцейські повідомлятимуть про повітряну тривогу через гучномовці

Поліцейські повідомлятимуть про повітряну тривогу через гучномовці
Фото: npu.gov.ua

В Україні через хакерську атаку на оператора мобільного зв'язку "Київстар" порушилася робота системи сповіщення про повітряну тривогу. Про це повідомила пресслужба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

- Через збій у роботі одного з операторів мобільного зв'язку в деяких населених пунктах може не працювати система оповіщення про повітряну тривогу. У цьому випадку екіпажі Патрульної поліції та ДСНС повідомлятимуть про небезпеку через гучномовці, — йдеться у повідомленні.

Також у ДСНС зазначили, що у "Пунктах незламності" можна скористатися Wi-Fi.

У низці населених пунктів, таких як Буча, Ірпінь, Вишневе та інші, спостерігається збій у системі оповіщення, включаючи Бориспільський район. Точкові відключення також помічені у місті Бориспіль та ще у 75 населених пунктах. Незважаючи на це, в цих місцях введено додаткову систему оповіщення для відтворення сигналу "Повітряна тривога".

У кількох районах Черкас стався частковий збій у системі оповіщення про повітряну тривогу. У Дніпрі та Сумах також виникли проблеми із цією системою. В Умані сповіщення про повітряну тривогу повністю не функціонує.

Крім того, правоохоронці надали резервні номери телефонів Нацполіції та ДСНС по всіх регіонах України з месенджерами для зв'язку, на які можна звернутися, якщо необхідно викликати екстрені служби або зв'язатися з рідними.