Завантажити ще

Київ накриє сильний туман - мешканців попередили про небезпеку

 Київ накриє сильний туман - мешканців попередили про небезпеку
Фото: t.me/uhmc2022

Погода у Києві сьогодні, 2 грудня, очікується небезпечна – прогнозується туман та обмежена видимість. Оголошено перший рівень небезпеки, повідомив Український гідрометцентр у своєму каналі в Telegram.

– До кінця дня 2 грудня Київ накриє туман. Видимість впаде до 200-500 метрів. Погодні умови призведуть до порушення руху транспорту дорогами та вулицями, - попередили синоптики.

Раніше синоптики попередили, що атмосферний фронт накриє частину України, тож опади очікуються на заході, півночі, Харківській та Полтавській областях. При цьому на півночі, центрі та заході температура повітря буде в межах від +4 до -3 градусів. А на півдні вдень очікується до +14+16 градусів.

2-3 грудня на річках Закарпатської області очікується підвищення рівня води у річках. На Верхній Тисі, у нижніх течіях її приток та на більшості річок Закарпатської області – на 1-2 м, без негативних наслідків. На ділянці Тиси Великий Бичків-Вилок та в нижній течії річки Боржава – на 2-3 м з початковим виходом води на заплаву.