Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Українські захисники розповіли про чотирилапих "побратимів" та закликали піклуватися про своїх улюбленців

Українські захисники розповіли про чотирилапих
Фото: t.me/GeneralStaffZSU/11360

Тварини на фронті - не лише друзі та розрада для наших захисників, а ще й неабиякі помічники, адже коти борються з гризунами, а собаки попереджають про небезпеку. Про чотирилапих "спецпризначенців" розповіли у Генштабі ЗСУ.

- Разом ми проходимо крізь "бурі та вогонь", вони завжди поруч із захисниками - незалежно від обставин. Бліндажі та окопи на лінії оборони стали надійним домом для тих, кому не знайшлося місця у мирних оселях. Вони не просто тішать нас своєю присутністю, але й виконують місії, важливі для перемоги, - кажуть військові.

Вони розповідають, що поки "проріджують" лави противника, бойові коти борються із навалою гризунів, допомагаючи зберігати у бліндажах  важливі технічні засоби, особисті речі, їжу. Собачі "спецпризначенці", саме так жартуючи називають їх воїни, завчасно попереджають про небезпеку - можливі обстріли, підозрілі рухи ворога, відчувають потенційні загрози. Пухнастий помічник є і на стабілізаційному пункті: поки медики лікують фізичні травми, киця порається з душевними.

- У наших серцях кожна тваринка займає своє важливе місце Вони є частиною Збройних сил, і разом ми непереможні! - йдеться у повідомленні Генштабу.

Тварини заслуговують на турботу та увагу завжди, кажуть військовослужбовці. І закликають ставитися відповідально до тих, кого приручили.

Раніше українські військові на одній із позицій врятували унікальну ящірку - бородату агаму. На позицію військових ящірка прийшла вночі, військові оглянули її, відмили від бруду та відігріли.