Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
13 квiтня
Завантажити ще

Міненерго: вводити графіки відключення світла через похолодання не будуть

Міненерго: вводити графіки відключення світла через похолодання не будуть
Фото: t.me/Укренерго

Українські енергетики готові до похолодання і не планують запроваджувати графіки відключень світла через зниження температури повітря. Про це повідомила заступник міністра енергетики України Світлана Грінчук в ефірі телемарафону.

- Разом із зниженням температури зростає споживання електроенергії. Але ще раз наголошую, що на сьогоднішній день ситуація контрольована. І якщо не буде значних обстрілів, не буде значних пошкоджень, у тому числі через погодні умови (налипання снігу чи вітру)… не плануємо запроваджувати жодних графіків, - наголосила Грінчук.

За її словами, навіть зараз, коли в аварійному ремонті перебувало сім енергоблоків, чотири вже розпочали роботу через 6-7 годин. Енергетики продовжать так само швидко ремонтувати об'єкти інфраструктури. У пріоритеті – забезпечення побутових споживачів.

Уранці 23 листопада стало відомо, що в енергетичній системі України спостерігається дефіцит. За інформацією Укренерго, він продовжує зростати на тлі похолодання. При цьому у ДТЕК попередили киян про можливі відключення світла через те, що на тлі складних погодних умов можуть бути аварії. У Києві та області енергетики готуються перейти на посилений режим роботи через погіршення погоди.