Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У ЗСУ натякнули, що українські пілоти готуються до самостійних вильотів на F-16

У ЗСУ натякнули, що українські  пілоти готуються до самостійних вильотів на F-16
Фото: commons.wikimedia.org

Українські пілоти, які навчаються управляти літаками-винищувачами за кордоном,  найближчим часом можуть перейти на самостійні вильоти на F-16. Про це речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат розповів в ефірі телемарафону, пише УНІАН.

- Все йде за планом. Кожного разу пілоти підіймаються в небо вже з інструкторами. Можливо, та кількість пілотів з інструкторами стає більшою. Надалі очікуємо на самостійні вильоти. Я думаю, що десь найближчим часом, можливо, ми дізнаємось більше. Не хочу нічого анонсувати, та, можливо, побачимо щось, - зазначив він.

За словами Ігната,  пілоти, які несуть бойове чергування в Україні, готові до вильоту в будь-яку хвилину, щоб відбивати напад противника – і ракети, і "шахеди".  І ті пілоти, що наразі роблять це на території України, очікують на якнайшвидше повернення колег.

- Бо самі хочуть поїхати, щоб опановувати цю техніку. Настрій бойовий. Пілоти хочуть побачити цей літак у нас на озброєнні, - пояснив речник Повітряних сил ЗСУ. 

Раніше США та Румунія заявляли про початок навчання українських пілотів на літаках F-16. Поки ж вони прийдуть, наші пілоти літають на пострадянських МіГах та "СУшках".