Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
4 березня
Завантажити ще

Захисники, які втратили кінцівки на війні, створили у Львові футбольну команду

Захисники, які втратили кінцівки на війні, створили у Львові футбольну команду
Фото: westnews.info

Ветерани війни, які втратили кінцівки на полі бою, реабілітуються у Львові завдяки футболу. Нещодавно з ініціативи отців Салезіян і тренера Богдана Мельника сформувалась команда Pokrova Lviv AMP, у складі якої 14 гравців з ампутованими кінцівками, повідомляє Westnews.info.

Тренер та один із засновників команди Богдан Мельник їздить по реабілітаційних центрах Львова й області та запрошує ветеранів грати у футбол. Так вдалося зібрати команду на 14 гравців, які вже пройшли лікування й наразі на реабілітації. Дехто спеціально приїздить на гру з інших міст. Як-от капітан команди 34-річний Костянтин Кашула з Ужгорода. На війну він пішов добровольцем і пройшов військове навчання у Британії. Чоловік отримав важке осколкове поранення і втратив ногу. Проте ветеран багато займається спортом і навіть їздить з Ужгорода до Львова, аби зіграти у футбол, каже, що це найкраща реабілітація.

Двічі на тиждень ветерани тренуються на футбольному полі Молодіжного навчального центру імені святого Івана Боско та мають амбітну мету – зіграти на чемпіонаті України серед гравців з ампутованими кінцівками і потрапити до Ліги чемпіонів. Перший матч відбувся 12 вересня.

Перед виходом на поле ветерани знімають протези і бігають та відбивають м’яч за допомогою милиць, виконують різні вправи і розминки перед грою. Грають по сім гравців у команді – шість польових та один воротар. У польових гравців ампутована нога, у воротарів – рука. І підготовка до тренування, і сама гра, і обговорення опісля – все це допомагає ветеранам не лише фізично, але й психологічно, переконаний тренер.

Новини по темі: Інваліди Ветерани Футбол