Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Ростислав Шурма пояснив, чому необхідним було створення "Лісів України"

Ростислав Шурма пояснив, чому необхідним було створення
Фото: facebook.com/NPPKamyanskaSich

Заступник керівника Офісу президента Ростислав Шурма розповів, що створення "Лісів України" дало змогу знизити ризики корупції.

- Коли у вас корупція розпорошена у сотнях локацій, відстежити її дуже важко. А коли функціонал сконцентрований в одному місці, то достатньо під лупою дивитися в одне місце, - розповів Ростислав Шурма в інтерв'ю виданню "Економічна правда", - Чому така централізація більш вигідна? Перше - якість менеджменту і, скажімо так, центр експертизи. У нас дуже багато фахівців на всі руки, експертів з широких тем, але дуже мало реальних фахівців у конкретних технічних речах. Коли у вас, умовно кажучи, 10 обленерго, вам потрібно 10 таких керівників і функціональних команд. Коли у вас один холдинг, вам потрібен один такий генеральний керівник і  керівники за напрямами: закупівля, продаж, інжиніринг, технологія тощо.

Крім того, за словами Ростислава Шурми, об'єднання дає великі операційні синергії, завдяки яким не дублюються процеси. 

Державне підприємство "Ліси України" за підсумками дев'яти місяців роботи збільшило прибуток до 2,6 млрд грн.

Це вдесятеро більше, ніж галузь заробляла до початку реформи - за часів держлісгоспів. Левова частка прибутку спрямовується до державного бюджету. Це кошти на нову зброю, амуніцію, зарплати військових.

Новини по темі: ліси корупція