Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
17 квiтня
Завантажити ще

Гепатит А зафіксували вже у шести областях України

Гепатит А зафіксували вже у шести областях України
Фото: /www.facebook.com/volinOCKPH

Випадки захворювання на гепатит А в Україні вже зафіксовано у шести областях. Новий випадок підтвердили у Волинській області. Про це повідомляє пресслужба Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб у Facebook.

- У листопаді на Волині зареєстрували випадок вірусного гепатиту А. Захворіла доросла людина із Луцької громади, - йдеться у повідомленні.

При цьому зазначається, що в осередку захворювання проведено епідрозслідування, встановлено коло контактних осіб, за якими продовжується медичне спостереження. Усі пройшли обстеження на гепатит А, результати негативні.

Крім того, під час комунікаційних заходів фахівці центру наголошували на методах профілактики цього захворювання.

Як уберегтися від гепатиту А? Мийте руки водою з милом щонайменше протягом 20 секунд.
Завжди мийте руки перед приготуванням/споживанням їжі та після вбиральні. Мийте овочі та фрукти чистою водою перед тим, як їх споживати. Якщо не впевнені, що вода з-під крана або з криниці безпечна, - використовуйте для пиття, приготування їжі та миття овочів і фруктів лише бутильовану або кип'ячену воду.
Дотримуйтесь рекомендацій з офіційних джерел з безпеки води у вашому регіоні.
В Україні зафіксували випадки захворювання на гепатит А у шести областях. Зокрема у Тернопільській, Волинській, Вінницькій, Івано-Франківській, Дніпропетровській та Закарпатській.

Новини по темі: гепатит