25 травня
Завантажити ще

Названо попередню причину смерті дитини у стоматологічній клініці Тернополя

 Названо попередню причину смерті дитини у стоматологічній клініці Тернополя
Фото: pixabay

У стоматологічній лікарні в Тернополі за попередньою інформацією дитина померла через гостру легенево-серцеву недостатність. Про це повідомили у прокуратурі Тернопільської області.

- Через падіння кров'яного тиску під час лікування хлопчика доправили до реанімації, де він помер... За даними судово-медичної експертизи, попередня причина смерті - гостра легенево-серцева недостатність, - розповіли у прокуратурі.

У прокуратурі повідомили, що за цим інцидентом розпочато розслідування через неналежне виконання медиками професійних обов'язків під час лікування дитини (ч. 2 ст. 140 Кримінального кодексу).

У стоматологічну клініку Тернополя мама привела свою дитину, якій був 1 рік та 10 місяців. Малюкові повинні були через карієс полікувати зуби, але через молодий вік  така процедура проводилася тільки під наркозом. Через півтори години з початку хірургічного втручання у дитини відбулося зниження артеріального тиску. Його перевезли до відділення реанімації. Проте спроби вивести малюка зі стану наркозу виявилися неуспішними, і вже надвечір медики констатували його смерть.