Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

На Вінниччині поліція допомогла військовослужбовцю зробити пропозицію своїй дівчині

На Вінниччині поліція допомогла військовослужбовцю зробити пропозицію своїй дівчині
Фото: pixabay

На Вінниччині 21-річний військовослужбовець попросив поліцейських допомогти йому зробити романтичну пропозицію руки та серця своїй дівчині. Про це повідомила пресслужба поліції.

- Військовослужбовцю Ігорю 21 рік, а його дівчині Руслані – 18. Вони познайомилися вісім місяців тому. Якоїсь миті Ігор зрозумів, що Руслана саме та людина, з якою він хоче поєднати своє життя, — розповіли в поліції.

Молодий чоловік попросив свою дівчину нібито привезти йому на таксі ноутбук. Та коли вона їхала на зустріч, авто зупинив наряд поліції з метою перевірки.

Поліцейські попросили її вийти з автомобіля і попрямувати до відділка для з'ясування обставин, оскільки машина, в якій вона знаходилася, була нібито у розшуку. Дівчина розхвилювалася, але потім помітила, що Ігор виходить із поліцейської машини. Підійшовши до Руслани, він опустився на коліно та зробив пропозицію. Відповідь дівчини була позитивною: "Так!"

Військовослужбовець на одному з блокпостів зробив пропозицію руки та серця своїй дівчині, яка прямувала з Тернополя до Львівської області.

Новини по темі: Вінниця Весілля поліція