Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

Окрім тигриці під час ракетного удару під Києвом постраждав лев

Окрім тигриці під час ракетного удару під Києвом постраждав лев
Фото: facebook.com/wildanimals.ua/videos

Окрім тигриці унаслідок вчорашнього ракетного удару РФ по Київщині постраждав лев. Про це розповіли в Центрі порятунку диких тварин, повідомила "УП. Життя".

- Ще один лев теж травмувався. Напевно, вдарився об решітку, тому що у нього кров з носа йшла хвилин 40. Але все гаразд. Інші тварини пережили важкий стрес, але фізично не постраждали, – сказали зоозахисники.

Кажучи про стан тигриці, волонтери розповіли, що тварина продовжує отримувати протизапальну та знеболювальну терапію. 

- Поки не встає. Але задні кінцівки почали трохи рухатися, що дає надію на те, що все-таки хребет цілий… Зараз потрібен спокій, а далі лікарі будуть ухвалювати рішення щодо подальших дій. Можливо МРТ, можливо КТ, — зазначили в центрі.

Уранці 11 листопада тигриця на ім'я Тигрюля в Центрі порятунку диких тварин під Києвом злякалася гучних вибухів та вдарилась об решітку та перестала вставати. На думку зоозахисників, вона пошкодила кінцівки або хребет.

У суботу на лівому березі неподалік Києва ЗРК «Patriot» збив ракету —  балістичну «Іскандер-М» або зенітну керовану С-400. Це була перша за півтора місяця ракетна атака РФ на Київську область.