Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
2 травня
Завантажити ще

Радник голови ОП Михайло Подоляк пояснив, чому ТГ-канал «ТруХа» запросили на зустріч в ОП

Радник голови ОП Михайло Подоляк пояснив, чому ТГ-канал «ТруХа» запросили на зустріч в ОП
Фото: President.gov.ua

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк в етері "Свобода Live" дав відповідь на запитання, на яких підставах на зустріч представників ЗМІ з президентом запросили телеграм-канал «ТруХа». Журналістів обурило, що держава їх ставить на один рівень з анонімними телеграм-каналами.

Михайло Поляк нагадав, що, по-перше, на зустрічі були представники двох телеграм-каналів (також «Лачен пише»), і це були не просто представники каналів, а конкретно їхні власники. Тобто критика щодо анонімності є необґрунтованою.

«Телеграм сьогодні працює в Україні, і є багато людей, які споживають інформацію через ці майданчики. Якщо телеграм-канал повністю анонімний - так, є питання, його точно ніхто запрошувати не буде. Але якщо телеграм-канал, власник цього каналу стає не анонімом і готовий нести в тому числі юридичну відповідальність, на жаль, він сьогодні є джерелом інформації для величезної кількості споживачів цієї інформації. Ми маємо це враховувати», - зазначив радник голови ОП.

Також Михайло Подоляк підкреслив, що на сьогодні є велика кількість анонімних джерел інформацій, зокрема у соцмережах, багато проросійських, але поки що немає засобів для їхньої регуляції. Але якщо імена їхніх власників, зокрема тг-каналу "ТруХа", відомі і власники готові відповідати за роботу своїх тг-каналів, то з ними можна спілкуватись.

- Це не означає співпрацю, але оскільки телеграм як інструмент має певний вплив на українське суспільство, то чому ми маємо ігнорувати це? - ставить риторичне запитання радник голови ОП.

З слів Михайла Подоляка випливає, якщо власник телеграм-каналу не є анонімом і готовий нести відповідальність за свою роботу, то у сьогоднішніх реаліях популярності альтернативних джерел інформації, це необхідно враховувати.​