20 червня
Завантажити ще

Адвокати Коломойського заявили, що він не може залишатись в СІЗО через нові захворювання

Адвокати Коломойського заявили, що він не може залишатись в СІЗО через нові захворювання
Фото: t.me/golostoday

У бізнесмена Ігоря Коломойського  виявили нові захворювання, які неможливо лікувати в умовах ізоляції. Як пише УНІАН, про це заявили його захисники.

Адвокат бізнесмена Олександр Лисак наголосив, що з початку тримання під вартою стан здоров'я Коломойського погіршився. За його словами, лікар, який обстежив його, радив провести курс лікування та певні маніпуляції для покращення стану здоров'я.

- На нашу думку, Ігор Валерійович не може утримуватися в ізоляції в умовах відсутності нормального медичного забезпечення. Оскільки були виявлені додаткові захворювання. Спостерігається динаміка погіршення стану здоров'я в умовах слідчого ізолятора, - наголосив він.

В свою чергу другий адвокат - Олег Пушкарь – виказав думку щодо того, що розслідування ніби є необ'єктивним. Він сказав, що бізнесмена звинувачують у фіктивному внесенні 6 млрд готівки до каси, тоді як за документами ці гроші внесені все ж були. Відтак, за словами Пушкаря, у касі банку мала б бути облікована нестача такої значної суми, однак її не зафіксовано.

Також адвокат сказав, що через кілька місяців після початку досудового розслідування та оголошення підозр Коломойському ПриватБанк заявив, що дізнався про своє фігурування у справі зі ЗМІ. Пушкарь підкреслив, що обидва свідки обвинувачення не підтверджують версію слідчих про фіктивне внесення готівки до каси.

Він також додав, що слідство - понад 50 прокурорів та детективів - не виконує задоволені судом клопотання про допит осіб, зокрема голів Нацбанку, та здійснення слідчих дій, які могли б надати докази на виправдання Коломойського.

Коломойського підозрюють у шахрайстві, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, та в заволодінні 5,8 млрд грн ПриватБанку. Наступне засідання суду заплановане на 10 листопада