Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

Електронна черга на ВВК буде доступною у всіх військових поліклініках

 Електронна черга на ВВК буде доступною у всіх військових поліклініках
Фото: t.me/ministry_of_defense_ua

Електронна черга на військово-лікарську комісію стала доступною для всіх військовослужбовців у військових поліклініках. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

- Записатися на проходження комісії ВВК та до профільних спеціалістів на конкретну дату та час через електронну чергу можна як у реєстратурі медичного закладу, так і віддалено у начальника медичної служби військової частини. Протягом останнього місяця майже половина пацієнтів військових поліклінік записалася для проходження ВЛК віддалено та заздалегідь. За даними міністерства, станом на сьогодні сервіс розгорнуть у всіх військових поліклініках, де можна пройти амбулаторне ВВК, а найактивніше сервіс користуються в Києві, Одесі, Дніпрі та Вінниці, - розповіли у відомстві.

Міноборони ставить за мету залучити всіх начальників медичних служб військових частин до користування сервісом для завчасного запису на ВЛК. Одна з основних переваг - для військових зникає необхідність приїжджати до поліклініки на 8 ранку і цілий день чекати на прийом до потрібного лікаря, підкреслили в Міноборони.

Раніше Кабмін ухвалив введення електронного документообігу під час та після проходження військово-лікарської комісії. Також в Україні змінили порядок проходження ВЛК. Крім того, як анонсував президент Володимир Зеленський, в Україні буде перевірено довідки про інвалідність та непридатність до служби в армії, видані за час повномасштабної агресії РФ. Наприкінці жовтня МОЗ скоротило граничні терміни проходження військово-лікарської комісії з 5 до 4 днів і створило електронну систему записів.

Новини по темі: Минздрав військові