Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
17 квiтня
Завантажити ще

Після Вінниці вірус гепатиту А почав розповсюджуватись по області

Після Вінниці вірус гепатиту А почав розповсюджуватись по області
Фото: facebook.com/vinobldoz

На Вінниччині гепатит А почали реєструвати в інших населених пунктах після того, як в обласному центрі виник спалах захворюваності. Про це повідомляє департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької обласної військової адміністрації у Facebook.

У відомстві зазначають, що кількість випадків захворювання на гепатит А збільшується. Поодинокі випадки захворювання зареєстрували і в інших територіальних громадах Вінницької області. Захворювання на гепатит виявили у Могилів-Подільському, Хмільнику, Калинівці, Гайсині та Козятині. Пацієнти перебувають у інфекційних відділеннях медичних закладів громад.

- На сьогоднішній день найбільше пацієнтів у Клінічному центрі інфекційних хвороб: 89 - з підтвердженим діагнозом та 12 - з підозрою на гепатит А. У міській клінічній лікарні - 31 пацієнт з підтвердженим діагнозом і один з підозрою, - розповіла заступник директора департаменту охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОВА Тетяна Бондаренко.

Вона уточнила, що ще 23 пацієнти з підтвердженим діагнозом – у дитячій обласній інфекційній лікарні. Усі пацієнти середнього ступеня тяжкості.

Раніше у Вінницькій громаді виявили понад 140 випадків захворювання на гепатит А. Пізніше головний санітарний лікар Ігор Кузін наголосив, що така кількість захворювань – це надзвичайна ситуація обласного масштабу.

Гепатит А - це вірусне захворювання, що вражає печінку і може мати як легкий, так і тяжкий перебіг. Вірус гепатиту А передається внаслідок вживання забруднених продуктів або води через недотримання особистої гігієни, а також у сім'ях, коли інфікована людина готує їжу для всіх членів сім'ї.

Новини по темі: Вінниця гепатит