Завантажити ще

Голова Мінцифри вважає Signal найбезпечнішим месенджером для українців

Голова Мінцифри вважає Signal найбезпечнішим месенджером для українців
Фото: Томас Ульріх з Pixabay

Американський месенджер Signal є найбільш надійним і безпечним для українців. Після нього йдуть WhatsApp, Trema, Facebook Messenger та Telegram. Про це розповів міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров в інтерв'ю виданню РБК Україна.

- Російські соціальні мережі в Україні офіційно заблоковані, але попри це все ще існують люди, які продовжують використовувати їх. Використання російських соціальних мереж є вкрай небезпечним і не рекомендується, - зазначив Федоров.

Відповідаючи на запитання про довіру до Telegram, Федоров наголосив, що він не проводив технічного аудиту соціальних медіа чи месенджерів та висловив особисту думку. Міністр також наголосив, що технічний аудит може вплинути на оцінку безпеки цих платформ.

Проте він запропонував деякі правила для забезпечення безпеки в мережі. Федоров радить використовувати режим блокування на смартфоні, увімкнути двофакторну автентифікацію, зберігати паролі у хмарі та не відкривати посилання від незнайомих осіб. Дотримуючись цих рекомендацій, можна бути впевненим на 99% і більше, що ваша інформація буде у безпеці.