Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

"Янголи Азова" заявили, що Young Business Club запропонував їм допомогу "під виглядом відкупу"

Фото: pravda.com.ua

Патронатна служба "Янголи Азова" відкинула пропозицію організаторів форуму Young Business Club провести спільний збір коштів. У заяві організації йдеться, що форум у такий спосіб хоче "відкупитися" на тлі скандалу, коли військовослужбовців у формі вигнали з фуршету.

- Ми не збираємось приєднуватися до спільних зборів з Young Business Club або отримувати будь-яку іншу допомогу під виглядом "відкупу". Така співпраця нас не цікавить і принижує нашу гідність! - написали в організації.

Скандал стався 26 жовтня у Києві на форумі Young Business Club, куди запросили виступити представників "Янголів Азова" розповісти про свою діяльність. Керівник патронатної служби Олена Толкачова заявила, що її та інших військовослужбовців вивели з фуршету, бо вони були у військовій формі. Організатори форуму вибачилися та заявили, що поведінка однієї співробітниці не відображає позиції всієї організації.

2 червня у Запоріжжі військовослужбовця не пустили на територію пляжного розважального закладу через те, що він був одягнений у військову форму.