Завантажити ще

Найбільше українців знайшли роботу в Польщі, Італія та Швейцарія – на останньому місці

Найбільше українців знайшли роботу в Польщі, Італія та Швейцарія – на останньому місці
Фото: іnstagram.com/cieplokrakow

Найбільший рівень зайнятості серед українських біженців спостерігається у Польщі, найскладніше працевлаштуватися в Італії та Швейцарії. Про це свідчать дані останньої доповіді Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), пише notesfrompoland.com.

- Українські біженці інтегруються у ринки праці країн, що приймають, набагато швидше, ніж інші групи біженців, яким потрібно від 5 до 10 років, щоб знайти роботу, - йдеться у звіті.

Експерти проаналізували інформацію 12 із 38 країн-членів ОЕСР. Багато українців, незважаючи на вищу освіту, змогли влаштуватися переважно на низькокваліфіковані робочі місця. Найбільша кількість біженців, які знайшли роботу, проживає у Польщі, їхня частка становить 65%. Інші країни представлені таким чином:
1-ше місце - Польща (65%);
2-ге місце – Великобританія (61%);
3-тє місце - Швеція (56%);
4-те місце – Литва (53%);
5-те місце – Чехія (51%);
6-те місце – Данія, Нідерланди, Естонія (46%);
7-ме місце – Франція (33%);
8-ме місце - Ірландія (28%);
9-те місце Італія - (19%);
10-те місце - Швейцарія (19%).

У дослідженні немає інформації про ситуацію у Німеччині. У серпні минулого року голова Федерального агентства з праці Андреа Налес заявляла, що на той момент було працевлаштовано 19% українських біженців.

Євросоюз продовжив тимчасовий захист українців, які втекли від війни, незважаючи на те, що Польща була проти цієї ініціативи.