21 травня
Завантажити ще

Водію автобуса у Львові, який відмовився везти військового з інвалідністю, оголосили догану

Водію автобуса у Львові, який відмовився везти військового з інвалідністю, оголосили догану

Днями у Львові водій автобуса, що курсує за маршрутом № 29, відмовився везти військового з інвалідністю. Захисник, який втратив на війні ногу, хотів сісти в автобус на площі Митній, проте водій перед ним зачинив двері. Про це у Facebook написав очевидець Роман Глушко.

За словами Романа, водій зачинив двері перед військовим, бо не захотів чекати.

- Сьогодні близько 15:00 на зупинці Митна площа ця гни*а не взяла нашого захисника і зачинила перед ним двері. Люди з салону кричали, що біля дверей військовий без ноги. "У мене зупинка три хвилини, я чекати не буду", - такою була відповідь, - повідомив чоловік.

Він попросив усіх привернути увагу до інциденту та покарати водія.

У наступному пості Роман пояснив, що на захист воїна встав лише він, але не зміг потрапити до водія, бо двері були зачинені від пасажирів - це ж автобус.

- На жаль, у діалог з ним вступив лише я (ніякої підтримки з боку людей майже не було). Фізичного доступу до тіла також не було (це не маршрутка, він у "капсулі" за зачиненими дверима), - написав чоловік.

Проте після розголосу у соцмережі та уваги ЗМІ все ж вдалося зрушити справу з мертвої точки - водію оголосили догану. Такими діями він порушив трудову дисципліну та посадову інструкцію.

"У водія взяли пояснення щодо цієї ситуації, а відтак оголосили адміністративне покарання у вигляді догани та зняття премії за цей місяць. Якщо водій повторить це порушення – його звільнять", - сказали у комунальному автотранспортному підприємстві № 1, яке обслуговує маршрут.