Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
26 лютого
Завантажити ще

Суд відібрав дочку в найстаршої матері України через насильство

Суд відібрав дочку в найстаршої матері України через насильство
Фото: Суспильне

Суд Чернігова 20 жовтня ухвалив рішення відібрати 12-річну дочку в найстаршої матері України Валентини Підвербної. Жінку, яка народила дитину у 65 років, звинувачували у домашньому насильстві. Про це повідомила прессекретар суду Тетяна Андрушко у коментарі "Суспільному".

- Засідання проходило у закритому режимі. Оголошено вступну частину рішення та резолютивну, згідно з якою суд вирішив відібрати малолітню дитину у матері без позбавлення батьківських прав до досягнення дитиною 14-річного віку, тобто до 23 лютого 2025 року, - зазначила Андрушко.

Підвербна була на засіданні, але коментувати рішення відмовилася. Її адвокат зазначив, що вони поки що не вирішили, чи подаватимуть апеляційну скаргу.

Минулої весни 12-річна дочка Підвербної Анна-Марія поскаржилася на знущання матері, побиття та булінг. Підвербна звинувачення відкинула й заявила, що її дочку нібито хтось переконує публікувати повідомлення зі скаргами на неї. Виконком Чернігівської міськради ухвалив рішення забрати доньку у 78-річної матері. З того часу вона знаходиться у центрі соціально-психологічної реабілітації під Черніговом.

Як пише УНІАН, у самому Центрі уточнили, що дівчинка ще 4 місяці може перебувати у центрі соціально-психологічної реабілітації під Черніговом. А потім її подальшу долю вирішуватиме служба у справах дітей – це може бути опіка, патронатна сім'я тощо.

Пенсіонерка Валентина Підвербна народила дочку у віці 65 років і була на той час, у 2011 році, найстаршою, у кого в Україні прийняли пологи. Дівчинку Підвербна народила після штучного запліднення, гроші на яке збирала, заощаджуючи гроші з пенсії.