Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

МОЗ: Перший е-рецепт тепер можна отримати без візиту до лікаря

МОЗ: Перший е-рецепт тепер можна отримати без візиту до лікаря
Фото: facebook.com/moz.ukr

Тепер перший електронний рецепт можна отримати без особистого візиту до лікаря. Раніше для цього пацієнт був зобов'язаний прийти на прийом до фахівця. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров'я.

- Навіть якщо пацієнт звертається до лікаря дистанційно вперше, лікар має право ухвалити рішення про виписку електронного рецепта на ліки без особистого прийому пацієнта. Виняток – пацієнти, які проходять замісну підтримуючу терапію. При цьому в своєму рішенні лікар повинен спиратися на отримані від пацієнта дані про його поточний стан, скарги, а також відомості щодо його первинної облікової медичної документації. Також він обов'язково має внести медичні записи про таку взаємодію до електронної системи охорони здоров'я (ЄЗОЗ), - зазначили у відомстві.

Водночас рішення лікаря про дистанційне призначення ліків має обов'язково відповідати галузевим стандартам у сфері охорони здоров'я, затвердженим МОЗ. У відомстві також нагадали, що відпуск наркотичних (психотропних) лікарських засобів в аптеці починає здійснюватись виключно на підставі електронного рецепта. Таким чином пацієнти, які проходять складне лікування та потребують знеболювання, зможуть отримувати рецепт на такі ліки зручнішим способом.

 

Новини по темі: Медицина Лікарі Минздрав