15 червня
Завантажити ще

Доставку посвідчення водія тепер можна буде замовити в "Дії"

Доставку посвідчення водія тепер можна буде замовити в

Українці незабаром зможуть замовляти доставку посвідчення водія за допомогою " Дії". У програмі вже запустили бета-тест послуги. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України у Telegram.

- Для отримання прав водія в Україні необхідно звернутися до сервісного центру МВС. Але незабаром у "Дії" можна буде замовляти доставку документа до відділень "Укрпошти" або кур'єром на будь-яку зручну адресу. При цьому зараз відбувається бета-тест такої послуги у додатку, - зазначили у відомстві.

Що необхідно для участі у бета-тесті:

  • права водія в "Дії", які потребують заміни;
  • цифровий паспорт, зареєстроване місце проживання або посвідка на проживання в додатку;
  • верифікований податковий номер.

Зареєструватися для участі в бета-тесті можна за посиланням. Ще у березні цього року у "Дії" з'явилася послуга заміни посвідчення водія. Це необхідно зробити, коли закінчився термін дії документа, документ втрачено або знищено, затерлися написи на бланку і погано читаються, змінилися особисті дані водія (прізвище, ім'я, по батькові тощо), якщо водій хоче замінити старе посвідчення на новий документ.

Раніше у додатку "Дія" з'явилася можливість надсилати копію студентського квитка. Щоб це зробити, компанія має відправити запит, а студент - підтвердити його. Після цього копія студентського квитка автоматично надсилається компанії.