Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

У Києві почали підключати до тепла об'єкти соціальної інфраструктури

У Києві почали підключати до тепла об'єкти соціальної інфраструктури
Фото: pixabay.com

У Києві розпочали підключати до тепла об'єкти соціальної інфраструктури. Насамперед опалення отримають лікарні, школи та дитсадки за заявками їхніх керівників. Про це повідомляє мер Києва Віталій Кличко.

– Що стосується комунальної сфери, житлових будинків – ми орієнтуємось на погоду, щоб раціонально витрачати тепло. Коли три доби середньодобова температура опускатиметься нижче +8 градусів із наступним прогнозом на похолодання, почнемо підключати і комунальні будівлі. Тоді ж – за їхніми заявками – і будинки ОСББ, ЖБК відомчі, - зазначив він.

Для об'єктів комунальної сфери та житлових будинків почнуть включати опалення, коли три доби середньодобова температура опускатиметься нижче +8 градусів з наступним прогнозом на похолодання.

Раніше Кличко повідомляв про те, що опалювальний сезон у столиці опинився під загрозою зриву через заборгованість, яку держава досі не компенсувала. Проте пізніше мер Києва наголосив, що столиця виконала всі заплановані роботи для початку опалювального сезону вчасно.