Завантажити ще

Міноборони розширило перелік військовослужбовців, які отримують додаткову винагороду

Міноборони розширило перелік військовослужбовців, які отримують додаткову винагороду

Міністерство оборони України збільшує перелік військовослужбовців, які отримують додаткову винагороду. Серед іншого збільшено виплати пораненим, інструкторам навчальних центрів, строковикам та курсантам. Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

У повідомленні йдеться, що найближчим часом додаткова винагорода надійде на рахунки наступних категорій військовослужбовців:

  • 100 000 грн – військовослужбовцям ракетних військ, артилерії та протиповітряної оборони, які здійснюють вогневе ураження противника, без умови перебування в районі ведення бойових дій (раніше вони отримували 30 000). Нараховується з 29 вересня.
  • 100 000 грн – військовослужбовцям, які здійснюють розмінування у районах ведення бойових дій (раніше вони отримували 30 000). Нараховується з 29 вересня.
  • 50 000 грн – військовослужбовцям зі складу командування та штабів (у тому числі поза районами ведення бойових дій), які здійснюють управління частинами та підрозділами, що ведуть бойові дії (раніше вони отримували 30 000). Нараховується з 29 вересня.
  • 30 000 грн – військовослужбовцям за виконання бойових завдань з розмінування поза районами ведення бойових дій. Нараховується з 29 вересня.

Поранені військовослужбовці, які перебувають у розпорядженні понад два місяці та за станом здоров’я не мають змоги виконувати обов’язки військової служби за відповідними посадами, отримуватимуть додатково 20 100 грн. Нараховується з 1 червня.

Інструктори навчальних центрів отримуватимуть додатково від 15 000 до 30 000 грн. Нараховується з 1 червня.

Строковики – 6 000 грн. Нараховується з 1 червня.

Курсанти – 2 350 грн. Нараховується з 1 червня.

Зазначені військовослужбовці отримають відповідні доплати найближчим часом, кажуть у Міноборони. Оновлене грошове забезпечення військовослужбовці почнуть одержувати з 29 вересня.

Виплати бійцям, які воюють на передньому краї, збережені на тому ж рівні – 100 000 грн. Це ж стосується військовослужбовців, які отримали поранення (контузію, травму, каліцтво), пов’язане із захистом Батьківщини, та перебувають на стаціонарному лікуванні, а також сімей полонених і зниклих безвісти.