Завантажити ще

На Львівщині заступниця голови військово-лікарської комісії намагалася з’їсти хабар

На Львівщині заступниця голови військово-лікарської комісії намагалася з’їсти хабар
Фото: facebook.com/ssu.lviv

На Львівщині заступник голови лікарсько-консультативної комісії намагалася з’їсти хабар. Про це повідомило Державне бюро розслідувань. За інформацією ДБР, медик у місті Турка намагалася з’їсти 100 доларів, які отримала від військовослужбовця за встановлення другої групи інвалідності його батькові. Загалом три медики “попросили” 3200 доларів та отримали хабар трьома траншами.

- Під час передачі останньої суми правоохоронці затримали у місті Турка на гарячому заступника голови лікарсько-консультативної комісії. Під час затримання посадовиця намагалася позбутися грошей – з’їсти $100. Однак правоохоронці цьому завадили, а кошти - вилучили, — розповіли у Державному бюро розслідувань.

Двоє інших підозрюваних — посадовці Самбірської міжрайонної медико-соціальної експертної комісії та Турківської міської лікарні. Встановлення другої групи інвалідності батькові військовослужбовця давало б змогу завершити службу. Під час обшуків на роботі та вдома у фігурантів знайшли 30 тисяч доларів і понад 10 тисяч євро.

Медиків повідомили про підозру в одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб. Львівська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону уточнила, що підозри отримали 42-річна керівниця одного із районних центрів медико-соціальної експертизи Львівської облради, 42-річний керівник лікарсько-консультативної комісії та його 59-річна заступниця.

У липні НАБУ показало, як "слуга народу" Людмила Марченко намагалася позбутися хабаря у власному будинку.

Фото: dbr.gov.ua

Фото: dbr.gov.ua

Фото: facebook.com/ssu.lviv

Фото: facebook.com/ssu.lviv