Завантажити ще

У Франції через потепління назавжди закрили гірськолижний курорт

У Франції через потепління назавжди закрили гірськолижний курорт
Фото: campingsannecy.com/en/la-sambuy

Гірськолижний курорт La Sambuy у Французьких Альпах  назавжди зачинив свої двері після того, як через відсутність снігу через глобальне потепління лижний сезон скоротився лише до кількох тижнів. Про це пише Independent.

Минулої зими на гірськолижному курорті La Sambuy було мало снігу, і тому цього року його вирішили не відкривати. Відсутність природного снігу і дорогість штучного засніження зробили експлуатацію курорту нерентабельною.

Тривалість лижного сезону скоротилася до кількох тижнів на рік через глобальне потепління. Через це курорт La Sambuy втратив популярність серед сімейних подорожуючих, які хотіли недорого провести час на лижах.

Через це курорт вирішив розібрати інфраструктуру для зимових видів спорту та сподівається привернути туристів, які не цікавляться лижами.

 La Sambuy розташований неподалік від великої гірськолижної зони Труа Валле. Попри те що він є невеликим, курорт був популярний серед сімейних туристів, які бажають отримати досвід альпійського відпочинку без необхідності витрачати багато грошей на більш дорогих лижних трасах.

Науковці кажуть, що через глобальне потепління в Європі можуть зникнути зимові курорти. У їхньому кліматичному дослідженні говориться, що більшість гірськолижних курортів в Європі зіткнуться з серйозною нестачею природного снігу. Ця проблема буде майже нерозв'язною, якщо середньосвітова температура підвищиться на два градуси за Цельсієм. Курорти в Альпах особливо сильно постраждають. Дослідники стверджують, що машини для штучного засніження зможуть лише частково замінити втрату природного снігу.

Новини по темі: Франція гори курорт