Завантажити ще

24-річний аспірант з п'ятьма дипломами про вищу освіту став рекордсменом України

24-річний аспірант з п'ятьма дипломами про вищу освіту став рекордсменом України
Фото: ukrinform.ua

У Києві зареєстрували рекорд України за номінацією «Наймолодший українець, який отримав найбільшу кількість дипломів про вищу освіту». Про це 18 вересня повідомив "Укрінформ"

24-річний Євген Нотевський серед чоловіків до 25 років став дипломованим спеціалістом за п‘ятьма напрямами. За шість років він отримав дипломи за спеціальностями «Економіка», «Право», «Менеджмент», «Державне управління та місцеве самоврядування», а також «Харчові технології».

- Я хотів отримати знання у сфері управління, тому що з 2018 року очолюю громадську організацію «Молодь — майбутнє нації». Бажання вступити на спеціальність «Харчові технології» зумовлена тим, що з 2020 року активно почав займатися спортом, я кандидат у майстри спорту з паверліфтингу. Тоді я зрозумів, що хочу дізнатися більше про те, як правильно харчуватися, — пояснив Євген.

З 2016 року рекордсмен навчався у Київському національному економічному університеті, Національному університеті «Одеська політехніка» та в Одеському національному технологічному університеті на очній та заочній формі. Чотири з пʼяти отриманих дипломів Євгена Нотевського – із відзнакою. Наразі він є аспірантом за спеціальністю «Менеджмент», а також очолює волонтерський штаб Миколаївської області.

У 2019 році Євген був лауреатом іменної академічної стипендії президента України, премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці, а у 2020 році — іменної академічної стипендії Верховної Ради.

Національний рекорд зафіксували у головному корпусі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана - alma mater Євгена Нотевського.

22 липня у Кривому Розі зареєстрували рекорд за номінацією «Найбільша кількість пройдених багатодисциплінних онлайн-курсів». Рекордсменкою у номінації «Наука та технології» стала 27-річна аспірантка Київського національного університету імені Шевченка Аліна Кузьмич, яка за останні три роки закінчила 304 онлайн-курси