Завантажити ще

Компанія SpaceX розгорнула на орбіті ще 22 супутники Starlink

Компанія SpaceX розгорнула на орбіті ще 22 супутники Starlink
Фото: twitter.com/SpaceX

Компанія SpaceX, яка належить мільярдеру Ілону Маску, здійснила другий за поточний тиждень успішний запуск ракети-носія Falcon 9, яка вивела на орбіту нову партію з 22 міні-супутників глобальної мережі інтернет-покриття Starlink. Про це компанія у соцмережах.

- Запуск ракети відбувся з 40-го стартового комплексу на базі американських Космічних сил на мисі Канаверал у Флориді в п'ятницю о 23:38 за часом Східного узбережжя США (у суботу о 06:38 за Києвом). Приблизно за годину супутники вивели на орбіту. Виведення 22 супутників Starlink підтверджено, - додали компанії.

Перший багаторазовий ступінь ракети-носія, який використовувався вп'яте, після відділення здійснила керовану вертикальну посадку на морську платформу-дрон Just Read the Instructions в Атлантиці.

Це був 108 запуск інтернет-супутників з травня 2019 року в рамках проекту Starlink та 39 з початку поточного року. SpaceX вивела на орбіту вже понад 5,1 тисяч таких супутників. Частина вийшла з ладу чи зійшла з орбіти. Тим не менш, в даний час Starlink, який є інноваційною платформою супутникового Інтернету, складається з понад 4,6 тисяч діючих супутників.

Новини по темі: SpaceX супутник Космос