Завантажити ще

На Волині депутата облради спіймали на хабарі в 35 тисяч доларів

На Волині депутата облради спіймали на хабарі в 35 тисяч доларів
Фото: npu.gov.ua

Нацполіція повідомила про затримання депутата Волинської обласної ради, який вимагав хабар в сумі 35 000 доларів США за допомогу у вирішенні питання щодо землі. Як повідомили в пресслужбі Нацполіції, корупціонера затримали під час отримання третього траншу грошей, який становив 25 000 доларів США.

Чоловік, у якого депутат вимагав хабар, планував купити землю для бізнесу і тим самим інвестувати у одну з громад області. Але для цього він повинен був надати депутату неправомірну вигоду.

12 вересня депутата Волинської обласної ради затримали відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України (Затримання уповноваженою службовою особою). Щоб приховати свої дії, депутат обміняв 25 тисяч доларів США на євро.

Раніше правоохоронці документували кілька випадків, коли депутат отримав неправомірну вигоду на загальну суму 10 000 доларів США. Зараз вирішується, які саме обвинувачення пред'являть затриманому депутату та які запобіжні заходи будуть застосовані. Проводитиметься розслідування щодо його можливої участі в корупційній схемі разом із посадовими особами однієї з місцевих рад.

На Рівненщині депутат-хабарник у серпні зобов'язався перерахувати на потреби ЗСУ 2 мільйони гривень. 

Новини по темі: Хабар Волинь корупція