Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
15 квiтня
Завантажити ще

Маляр повідомила про звільнення 1,5 кв. км на південному фронті

Маляр повідомила про звільнення 1,5 кв. км на південному фронті
Фото: t.me/annamaliar

Протягом минулого тижня сили оборони України успішно звільнили близько 1,5 кв. км території на південному фронті в районі Роботиного на Мелітопольському напрямку. Про це заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила в ефірі телемарафону.

- На півдні тривають наступальні операції. Наші Збройні сили стикаються з серйозним опором з боку ворога, але місцями вже прориваємо першу оборонну лінію і продовжуємо продвигатися вперед, - повідомила Маляр.

Вона наголосила, що  на цьому напрямку вже є певні успіхи і звільнено площу приблизно 1,5 квадратного кілометра.

-  У тих районах, де є успіхи, наші Збройні сили зміцнюють своє положення, - додала вона.

Контрнаступ ЗСУ розпочався на початку червня. За цей час було звільнено близько десяти населених пунктів на південному фронті, останнім з яких було Роботине.

 За даними командувача угруповання "Таврія" Олександра Тарнавського, ЗСУ знаходяться між першою та другою лініями оборони,  Росія витратила найбільше зусиль на першу лінію (приблизно 60% часу та ресурсів), тому ЗСУ можуть швидше прорвати її другу та третю оборонні лінії. 

ЗСУ також мають успіх в районі Кліщіївки Донецької області. Українські воїни витісняють противника із займаних позицій та закріплюються на досягнутих рубежах, тривають жорсткі бої.