Завантажити ще

Нумеролог: 9 вересня - найсприятливіша магічна дата осені

Нумеролог: 9 вересня - найсприятливіша магічна дата осені
Фото: bdcbethebest з сайту Pixabay

На цей вересень випадає дві магічні дати, в які, згідно з нумерологією, посилюється значення чисел – це 9.09.2023 та 23.09.23. Нумеролог Лариса Браницька я розповіла KP.UA, як найкраще провести ці дні та на що зробити акцент.

Позбавляємося від страхів та шкідливих звичок

Нумеролог Лариса Браницька. Фото: ФБ Лариси Браницької

Нумеролог Лариса Браницька. Фото: ФБ Лариси Браницької

– Дев'ятка, яких у даті 9.09.2023 дві, – це число інтелекту, – пояснює Лариса Браницька. - Це означає все нове: нову інформацію, пізнавальні відкриття. Число цього дня сприяє осмисленню, усвідомленню, новому баченню себе. Тому варто переглянути своє життя, позбутися шкідливих звичок, блоків та страхів, обмежень. Це максимальний імпульс такої дати цього року.

За словами нумеролога, день двох дев'яток найкраще присвятити медитації, спогляданню чи духовним практикам.

- Згідно з класичною нумерологією, це число має потужну екстрасенсорику, - пояснює Лариса Браницька. – У такий день відкриваються додаткові канали внутрішнього бачення, і якщо людина проведе його у духовних практиках, екстрасенсорні енергії йому будуть на допомогу. Цього дня посилюється все, що пов'язане з ясновидінням, почуттям обов'язку… Обов'язок – це зазвичай перед батьками, родом, країною. У цьому плані це дуже сильний день.

Екзаменатор Сатурн

Згідно з прогнозами, 9.09.2023 – єдина сприятлива магічна дата цієї осені.

- Але сузір'я, під яким пройде цей день, знаходиться під заступництвом планети Сатурн, а він ставить іспити, - наголошує Лариса Браницька. - Якщо правильно трактувати події і робити правильні висновки в цей день, правильно розглядати ситуації, враховуючи, як вони можуть впливати на ваш розвиток, тоді планета допоможе. А якщо ні – Сатурн залишить вас на «другий рік», це як екзамен - вже дасть завдання складніше. Завдання цієї планети таке – вона або заохочує, або карає.

Правильно сприймати те, що відбувається, за словами нумеролога, це зайняти позицію спостерігача і використовувати будь-яку ситуацію для покращення розуміння людей, оточення, життєвих подій. Головне – позитивне ставлення.

- Потрібно до того, що відбувається, підходити не з претензією, засудженням, гнівом, а з позиції «який урок я можу винести з цієї ситуації», - пояснює Лариса Браницька. - Це може бути - або розійтися з якимись людьми, або вчинити в якомусь випадку по-іншому, або пробачити людину, що образила нас, або переключити свою увагу і не зациклюватися на поганому. У такі дати йде потужний процес очищення, тому потрібно пробачити всіх людей, на яких будь-коли ображався.

Сузір'я цього дня за китайським календарем називається Шлунок або Комора. Одне з трактувань – В'язниця.

- Тобто це сузір'я асоціюється не лише з достатком, а й з покаранням, але Сатурн – він не карає, а повчає, – продовжує нумеролог. – Наша реакція на події впливатиме на нас. Якщо обурилися – то отримали «двійку». За те, що нам прийшла підказка, а ми, замість подякувати, відповіли гнівом чи іншим негативним почуттям.

В'язниці боятися не варто

Лякатися трактування «в'язниця», за словами нумеролога, не потрібно – сучасні китайські астрологи взагалі ігнорують «тюремне» значення, інтерпретуючи його як знак успіху та накопичення багатства. Вони наділяють його сприятливим віщувальним значенням.

Китайці, за словами нумеролога, взагалі намагаються уникати негативу.

– Усі пропозиції долі треба сприймати як подарунки та робити більший акцент на сприятливе, – каже Лариса Браницька. – Діти, народжені від шлюбу, укладеного під цим сузір'ям, мають шанси бути наближеними до імператора.

У таку магічну дату посилюються усі інтелектуальні здібності людини. Важливо все сприймати позитивно, особливо це стосується перших подій цього дня.

Все, що відбувається цього дня, за словами Лариси Браницької, треба сприймати як завдання, яке потрібно вирішити на шляху до щастя та благополуччя у житті.

23 вересня: не народжуйте, не одружуйтеся і поважайте старших

Ще одна магічна дата першого місяця осені – 23 вересня. Вона також пройде під планетою Сатурн, але значення цієї дати, як і 9 вересня, випадає на суботу, несприятливе.

- Числа віщують лихо тим, хто не шанував старших, - зазначає нумеролог. Якщо у цей день укладається шлюб, то на подружжя чекають невдачі, а діти, народжені в ньому, будуть бідними. Під цим сузір'ям не потрібно вирушати у подорожі на кораблях – судна зазнають краху.

Також у цей день можливі показові дії, демонстрації та революції. Можуть бути якісь лиха, матеріальні втрати.

- Хоча енергетично це дуже сильний, потужний день, але краще провести його без великих матеріальних вкладень, - зазначає Лариса Браницька.

23 вересня не радиться укладати ділові угоди, робити великі покупки. Для відкриття бізнесу або купівлі нерухомості, каже нумеролог, також краще вибрати інший день.