21 травня
Завантажити ще

Астролог: Осінній Уран посилить обстріл, а Чорний Місяць призведе до обману України

Астролог: Осінній Уран посилить обстріл, а Чорний Місяць призведе до обману України
Фото: Lars Nissen з сайту Pixabay

Традиційно під час зміни сезонів астролог Анастасія Макарова розповідає читачам KP.UA, що пророкують зірки та планети у найближчі три місяці. З її слів, восени можуть відбутися знакові події для нашої країни, але цей період буде нелегким.

Остерігайтесь повного Місяця

Цього року на нас чекає 13 повних Місяців. Це досить рідкісне явище, зазвичай їх 12. Останнє було 31 серпня – цей повний Місяць став другим за останній літній місяць. І він досі не втратив своєї сили.

Астролог Анастасія Макарова. Фото: Марина Сердюк.

Астролог Анастасія Макарова. Фото: Марина Сердюк.

- У вересні на нас продовжить впливати повний Місяць, який був 31 серпня, - зазначає Анастасія Макарова. - Місяць був у поєднанні із Сатурном. Місяць у контексті мунданної астрології (астрології націй, регіонів, народів) означає народ, а Сатурн "відповідає" за обмеження.

Наступний повний Місяць очікується 28 жовтня – він вплине на переговори з партнерами.

- Він посідає так звані осі, які пов'язані з темою партнерства, - пояснює Анастасія Макарова. – Знаковим буде і молодик 14 жовтня, який вплине на фінанси та відносини із закордонними партнерами: взаємодія з ними проходитиме дуже напружено. Швидше за все, пройдуть дуже важливі переговори, в яких нам поставлять не найприємніші умови. У цих числах очікується вплив транзитного (перебуває в русі. – Авт.) Марса на натальний Сатурн України (розташування планети в момент народження країни. – Авт.) – а це значить, що нас змусять піти на вимушені заходи.

Обдурити можуть і ворог, і партнери

Ще одна астрологічна подія, яка може вплинути на Україну та українців, очікується 27 вересня.

Анастасія Макарова пояснює: цієї доби Місяць з'єднається із Сатурном, що означає обмеження для народу та його залежність від обставин.

У жовтні, за словами астролога, на нас відобразиться транзитний Уран, що обіцяє сильні обстріли. У листопаді його дія послабшає.

У середині другого місяця осені, 14 жовтня, настане кільцеподібне сонячне затемнення, яке стане знаковим для України та вплине на важливі події у житті країни.

– 14 жовтня також буде опозиція транзитного Чорного Місяця до транзитного Сатурна, що означає дуже нечесні дії з боку інших людей, і це позначиться на нашій країні, – продовжує Анастасія Макарова.

Обман, за словами астролога, очікується як з боку Росії, так і з боку партнерів.

Останній осінній повний місяць буде 27 листопада. Ситуація в країні та на фронті через зменшення дії Урану стане спокійнішою. Загалом осінь видасться досить тривожною, що не дивно для воєнного часу, але катаклізмів та катастроф зірки не обіцяють.