Завантажити ще

У соцмережах вибухнув скандал через дівчат у шкільному вбранні часів СРСР у Чернівцях

У соцмережах вибухнув скандал через дівчат у шкільному вбранні часів СРСР у Чернівцях
Фото: Скрін ТСН

В соціальних мережах виникла суперечка через фото, яке було зроблене в Чернівцях після свята Першого дзвоника. На фотографії були зображені дівчинки, одягнені у стару шкільну форму часів Радянського Союзу. Як повідомляє ТСН,  дівчат у парку побачила очільниця управління освіти Чернівецької міської ради.

Жінка запитала дівчат, з якої школи вони. Ті відповіли, що вони не з міста і приїхали святкувати.

Після опублікування цього фото у соцмережі користувачі розпочали обговорювати цю ситуацію. Деякі з них висловили обурення через те, що автор фотографії не викликав поліцію і не спробував зв'язатися з батьками цих дівчаток.

Освітяни пояснюють, що наразі немає жодних правил щодо того, в якому одязі діти повинні ходити до школи. Вони також наголошують на тому, що шкільний одяг під час війни має бути комфортним для дітей, які можуть потрапити до укриття в разі потреби.

Ситуацію прокоментував освітній омбудсмен Сергій Горбачов. За його словами, вибір одягу є особистою справою кожної сім'ї, і він не має права втручатися у цю справу. Проте, він обурений, що деякі керівники шкіл примушують дітей носити певний одяг, і це може впливати на дітей і їхню свободу вибору.

Дівчата гуляли у парку Чернівців.  Фото: Oksana Perederchuk

Дівчата гуляли у парку Чернівців. Фото: Oksana Perederchuk

Новини по темі: Школярі Школа