Завантажити ще

В Україну приїхали собаки з ЄС, які працюватимуть на деокупованих територіях

В Україну приїхали собаки з ЄС, які працюватимуть на деокупованих територіях
Фото: npu.gov.ua

Сьогодні, 21 серпня, до Львова приїхали ще 24 службові собаки від Фонду Говарда Баффета. Попередня партія чотирилапих помічників поліцейських прибула в Україну на початку серпня. Про це повідомила Національна поліція.

За словами начальника Відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України підполковника поліції Світлани Коломієць,  усі цуценята, передані закордонними партнерами, – породи німецька вівчарка та малінуа (бельгійська вівчарка). Собаки мають вік від одного року і вже  пройшли базовий курс дресування.

- Надалі ці собаки пройдуть спеціальні навчання та поїдуть на деокуповані території. Там вони допомагатимуть у проведенні розмінувань, пошуку вибухових та наркотичних речовин, а також при виконанні інших завдань, - зазначила Світлана Коломієць.

Вона також підкреслила, що підтримка Фонду Баффета є дуже суттєвою. Закордонні партнери разом із собаками передають українським правоохоронцям необхідні аксесуари для догляду за тваринами, корми, амуніцію, навчальне та тренувальне обладнання, інше майно.

Світлана Коломієць також додала, що загалом вітчизняні правоохоронці повинні отримати 100 службових собак з різних країн Європи. Близько 70 з них вже прибули до України.

Це вже друга подібна передача службових собак українським правоохоронцям від закордонних партнерів. На початку серпня цього року Національна поліція отримала від представників Королівства Нідерландів 26 службових собак.