Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
21 квiтня
Завантажити ще

Притулі не сподобалася обкладинка журналу NV, де позаду нього розмістили фото Зеленського та Залужного

Притулі не сподобалася обкладинка журналу NV, де позаду нього розмістили фото Зеленського та Залужного

Серпнева обкладинка журналу New Voice (до грудня 2022 року "Новое время") викликала дискусії у соцмережах. Головна тема номера - "Люди, що наближають перемогу". У центрі колажу розмістили фотографію колишнього телеведучого та волонтера Сергія Притули. Позаду нього опинилися інші волонтери, військовослужбовці та політики, включно з президентом Володимиром Зеленським і головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним.

Сергій Притула у коментарях під постом журналістки Лесі Гонгадзе написав, що на передньому плані мають бути українські військові. Волонтер вважає, що цією обкладинкою редакція зробила йому ведмежу послугу. 

- Не применшуючи заслуг жодного з присутніх на обкладинці, ваажаю, що на передньому плані мають бути українські військові. Чи не так, The New Voice of Ukraine? - написав Притула.

На сайті nv.ua видалили анонс нового випуску. Головний редактор видання Віталій Сич після обговорень у соцмережах написав, що ідея обкладинка була невдалою. Її пообіцяли замінити. За словами Сича, "на ній не буде конкретних осіб, лише Народ України". 

- На обкладинці цього номера NV вийшла тема про українців, які наближають перемогу. Проілюстрована вона більше, ніж десятком персонажів із різних сфер. Ідея полягала в тому, щоб показати зусилля і жертви українців, які залучені у війну з усіх боків – військові, волонтери, бізнесмени, тощо. Це все достойні люди. Але ця наша обкладинка – невдала ідея. Більш того, це помилка, бо ми образили багатьох людей. На неї не потрапили багато інших українців, які теж роблять величезний внесок у наближення перемоги. Зараз не час міряти зусилля, ця тема поляризує. Ми усі робимо один великий внесок. І робити його доведеться ще деякий час. Але іноді ми робимо помилки. І це треба визнавати, - написав Віталій Сич у Фейсбуці.

Наприкінці грудня 2022 року NV випустив перший паперовий номер після повномасштабного вторгнення. Це був спільний проєкт з британським The Economist. У березні 2023 року головний редактор New Voice Віталій Сич анонсував, що журнал змінив формат зі щотижневика на щомісячник. У цьому році мало вийти чотири регулярні номери і один спецномер з The Economist.  

Новини по темі: журнал Сергій Притула