Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Українські рятувальники вирушили до Словенії для допомоги у ліквідації наслідків повені

Українські рятувальники вирушили до Словенії для допомоги у ліквідації наслідків повені
Фото: t.me/Klymenko_MVS

Українські рятувальники вирушили до Словенії для участі у ліквідаційних роботах після повеней на території цієї країни. Про це повідомляє міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

– Українські рятувальники вирушили на допомогу колегам зі Словенії. Країна страждає від повені та потребує підтримки. Відповідно до Указу Президента та розпорядження Уряду України сформовано протипаводковий модуль, який направили для участі у ліквідаційних роботах на північному сході Республіки Словенія, - написав Клименко.

Міністр додав, що до складу групи рятувальників входять понад 50 спеціалістів Державної служби з надзвичайних ситуацій та майже 20 одиниць спеціалізованої техніки. За його словами, українські рятувальники мають "необхідний, а іноді навіть безпрецедентний досвід, який допоможе якнайшвидше стабілізувати ситуацію". Клименко наголосив, що друзі України завжди можуть розраховувати на підтримку. Українці ніколи не залишать у біді тих, хто потребує допомоги, наголосив глава МВС.

11 серпня Кабінет міністрів України доручив направити до Словенії зведеного аварійно-рятувального загону Державної служби з надзвичайних ситуацій для надання гуманітарної допомоги у ліквідації наслідків повені. У ніч із 3 на 4 серпня 2023 р. в окремих регіонах Словенії почалися значні опади, що призвели до масштабного затоплення території та зсувів ґрунту. За попередніми даними, загинули 6 людей, ще 23 - постраждали. Тисячі мешканців було евакуйовано, зруйновано будинки, дороги, порушено транспортне сполучення та електропостачання.