Завантажити ще

Вадим Денисенко пропонує після перемоги заборонити виїзд чоловікам за кордон ще на три роки (оновлено)

Вадим Денисенко пропонує після перемоги заборонити виїзд чоловікам за кордон ще на три роки (оновлено)
Фото: facebook.com/vadym.denysenko.1

Керівник ГО "Український інститут майбутнього" Вадим Денисенко заявив, що після перемоги України у війні слід на три роки заборонити виїжджати чоловікам із країни. Інакше, за його словами, ми не збережемося як нація. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

- Я впевнений, що навіть після війни потрібно продовжити заборону виїзду чоловікам за кордон ще, як мінімум, на три роки. Інакше ми просто не збережемося як нація, - написав Денисенко у Facebook.

Щоправда, зазначив, що мають бути законні способи виїзду для чоловіків, наприклад, на лікування чи для військових, які пройшли бойові дії, - на відпустку за кордоном, відрядження тощо. Але це має бути чітко прописано в законодавстві.

- Але одним махом відкрити кордони, як це було до 24.02.22 - це означає втратити плюс мільйон. Зараз за кордоном близько 7 млн людей, повернеться половина. Всі ті, хто пише про комплексні заходи по поверненню - лукавлять. Ніяких реальних комплексних заходів нема і не буде. На жаль, - резюмував Вадим Денисенко.

Реакція МВС України

У Міністерстві внутрішніх справ України розповіли, що отримали численні запити журналістів щодо заяви Вадима Денисенка. У МВС України наголосили, що він вже не є радником міністра.

- Відповідно висловлювання пана Денисенка щодо заборони виїзду чоловікам за кордон — особиста думка. Прохання не вважати це позицією МВС України. На численні запити журналістів повідомляю офіційно: Вадим Денисенко не є радником Міністра внутрішніх справ, — зазначила речниця МВС України Марʼяна Рева.

Реакція соцмереж

Така заява викликала бурхливе обговорення у мережі. На думку багатьох, замість заборон, які тільки погіршать ситуацію, треба мотивувати людей не виїжджати з країни. Дехто взагалі задумався - яка мета цього допису, адже на сьогодні Вадим Денисенко не посідає жодної офіційної посади. Тож, очевидно, аби вивчити громадську думку і зібрати більше коментарів на сторінці.