Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Анджей Сапковський працює над новою книгою про Відьмака

Анджей Сапковський працює над новою книгою про Відьмака
Фото: komputerswiat.pl

Польський письменник-фантаст Анджей Сапковський підтвердив роботу над новою книгою про Відьмака.  Про це він заявив під час відеозустрічі з українськими фанатами.

Шанувальники творчості Анджея Сапковського запитали, над чим він працює останнім часом. Він зазначив, що не любить розповідати про плани, проте зізнався, що працює над новою книгою про  Відьмака, причому  - «досить старанно» і планує завершити твір протягом року.

- Я ніколи не говорю таких речей, тому що, що станеться зі мною, ніколи не знаєш. Можливо, я щось зроблю, можливо, не буду. І досі, коли я казав, що напишу щось, а потім не написав, люди скаржилися, ніби я їх обдурив і ніби набрехав. Ось чому я не люблю говорити про те, що я роблю, доки не закінчу це робити. Тому що, доки я не закінчу його, я не думаю, що він існує. Але оскільки я завжди роблю винятки для українців, то й цього разу зроблю. Так, я працюю над новою книгою про Відьмака, і досить старанно. Це може зайняти рік, але не більше, - сказав письменник.

Тож, якщо все піде добре, можливо, 2024 року на полицях з'явиться нова книга про Відьмака. Вже минуло десять років з моменту виходу "Сезону бур" - останньої книги саги "Відьмак", і минуло 24 роки з моменту закінчення саги "Владичиця озера". Анджей Сапковський раніше натякав на написання нової книги. А тепер він дав підтвердження.