20 травня
Завантажити ще

Кішка Ася із Чорнобаївки святкує своє 20-річчя і збирає гроші на порятунок тварин

Кішка Ася із Чорнобаївки святкує своє 20-річчя і збирає гроші на порятунок тварин
Фото: facebook.com/UAnimals.official

20-річна кішка Ася святкує свій день народження та приймає привітання-донати для порятунку тварин, розповіли у благодійній організації UAnimals.

Все почалося у 2003 році, коли хтось підкинув у Чорнобаївську військову вертолітну частину коробку з чорними кошенятами. Всіх, крім однієї дівчинки, розібрали відразу. Жінка, яка чергувала у частині, розповіла своїй доньці Юлії Устименко як «маленький чемний клубочок» виліз із коробки в пошуках їжі. Юлія не втрималася і вмовила маму забрати кошеня додому.

Киця була бойова і підпускала до себе тільки сімʼю, не сприймаючи жодну чужу людину або тварину. Чоловік Юлії заслужив Асину любов тільки роки чотири тому, хоча досі може отримати кігтями по обличчю. А у 2012 році кицю ледве не втратили - довелося терміново оперувати гнійне запалення матки.

Ася подорожувала машиною, автобусом і потягом Україною в ще тоді вільний Крим. Та найтяжча її подорож - це виїзд з окупованого Херсона до вільного Львова.

Коли у 2021-му 18-річну Асю планово оглядали у лікарні, ветеринар сказав, що з такими показниками вона легко проживе ще років зо п'ять. А господарі зізнаються, що без неї тепер не уявляють свого життя.

Привітати Асю та задонатити для тварин можна за посиланням.

Фото
Фото
30 Липня 202314:35
Новини по темі: Тварини Коти