Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

Факт. Благодійний фонд Сергія Цюпка роздав 150 продуктових наборів у селищі Калинівка на День Української Державності

Факт. Благодійний фонд Сергія Цюпка роздав 150 продуктових наборів у селищі Калинівка на День Української Державності

28 липня, в День Української Державності, благодійний фонд Сергія Цюпка відправився до селища міського типу Калинівка, що знаходиться в Броварському районі. Візит фонду не тільки приніс допомогу у вигляді 150 продуктових наборів, але й став символічним національним подарунком у День хрещення Київської Русі.

Селище Калинівка, як і багато інших населених пунктів київської області, потерпіло від наслідків військових дій, і тому допомога фонду Сергія Цюпка була особливо важливою для місцевої громади. Кожен продуктовий набір, розданий командою благодійного фонду, став маленькою, але важливою допомогою для мешканців містечка та внутрішньо переміщених осіб.

Засновник фонду, Сергій Цюпко, наголосив на особливому значенні Дня Української Державності: "Це свято нагадує нам про нашу національну гідність і самобутність. Саме в цей день ми повинні зрозуміти, що об'єднані дією можемо протистояти будь-яким викликам і спільно будувати краще майбутнє для України." 

Такі благодійні акції стають частинкою великого пазла в побудові майбутнього кращої України. Благодійний фонд Сергія Цюпка не зупиняється на досягнутому та невпинно надає допомогу тим, хто цього найбільше потребує. За його зусиллями кожен набір допомоги, кожне слово підтримки і кожна акція змінюють життя українських громадян до кращого.