20 травня
Завантажити ще

Місія ЮНЕСКО прибула до Одеси після обстрілу історичного центру

Місія ЮНЕСКО прибула до Одеси після обстрілу історичного центру
Фото: t.me/odeskaODA

У суботу, 29 липня, місія ЮНЕСКО прибула до Одеси. Експерти оцінять збитки, завдані місту російськими атаками. Про це повідомляє голова Одеської ОВ Олег Кіпер у Telegram.

– Сьогодні зустрілися з представниками організації. Вони прибули до Одеси з місією для проведення комплексної оцінки збитків культурним та релігійним об'єктам, завданим ракетними ударами, які завдала Росія з 19 по 23 липня. Працюватимуть в Одесі чотири дні. Фіксуватимуть і документуватимуть наслідки атак російських терористів.
Зі свого боку всіляко допомагатимемо роботі фахівців. Нам дуже важливо донести до всього світу інформацію про всі жахіття, що зробила РФ в Одесі, - заявив Кіпер.

Після виходу із "зернової угоди" РФ почала обстрілювати українські порти. Також під удар ворога потрапила Одеса, зокрема історичний центр міста. Наймасовіший удар був у ніч проти 23 липня. Тоді окупанти випустили 19 ракет різних типів, було пошкоджено понад 20 пам'ятників, зокрема, частково зруйновано Спасо-Преображенський кафедральний собор.