23 червня
Завантажити ще

Ірпінський депутат Пікулик привласнив компанію експартнера

Ірпінський депутат Пікулик привласнив компанію експартнера
Фото: podrobnosti.ua

Голова фракції “Батьківщина” в Ірпінській міській раді Олександр Пікулик, завдяки звʼязкам та підробленим документам, привласнив будівельне підприємство свого експартнера. Про це йдеться в сюжеті «Апостроф-ТВ».

Олександр Пікулик - один із засновників ТОВ “Промоальт”, яке володіє земельною ділянкою, - порушив правила угоди та силоміць захопив підприємство.

«Співпраця почалася у 2018 році між ТОВ “Промоальт” і ТОВ “Ірпінь Центр Парк”, засновником та 100% власником якого є мій клієнт Макаренко Максим Володимирович.  ТОВ “Промоальт” надало земельну ділянку, яка знаходилась в оренді. А мій клієнт від ТОВ “Ірпінь Центр Парк” робить забудову багатоповерхівки. У січні 2023-го року стало відомо, що ТОВ “Ірпінь Центр Парк” було незаконно переоформлено. На підставі підробного доручення, яке було видане у Польщі», – пояснює адвокат потерпілого, Максим Калініченко.

Однак польський нотаріус, вказаний у так званому “документі” про передачу прав ТОВ “Ірпінь Центр Парк” - жодних подібних доручень ніколи не робив.

За словами юриста, на товаристві "Ірпінь Центр Парк" був офіційно працевлаштований директор цього підприємства, якого без його присутності незаконно було звільнено

«У нашого законного директора почали витребувати оригінали документів, що стосуються товариства, та печатки. Тобто у них на момент переоформлення не було жодного оригінального документа та печатки».

Проте це не завадило Пікулику перереєструвати компанію на трьох своїх посіпак із частками у 60 та по 20 відсотків.

«На підставі підробленого доручення, яке було видане на прізвище Скоропад, частки продали трьом особам: Жолуденко - на даний час належить 60% товариства, потім Краснікову - 20% товариства та Батрудіновій - також 20% цього товариства», – пояснює Калініченко.

Про махінації вже знають правоохоронці. Однак з власних джерел телеканалу “Апостроф ТВ” відомо, що Олександр Пікулик, впливає на досудове слідство, користуючись звʼязками та своїм службовим становищем, аби закрити справу. Щоб зрушити слідство з мертвої точки,  законний власник ТОВ “Ірпінь Центр Парк” — Максим Макаренко — звернувся з до Генпрокуратури та Адміністрації Президента України з проханням взяти справу під контроль.

Наразі Пікулик, не зважаючи на арешт корпоративних прав, вимагає від Держінспекції архітектури та містобудування ліцензію на введення в експлуатацію нещодавно зведеного будинку.

Водночас депутат продовжує незаконно продавати квартири від імені товариства "Ірпінь Центр Парк".

«Квартири, які залишились і не були продані, були Пікуликом перереєстровані на його матір - Пікулик Станіславу Володимирівну. Ці переоформлення робить той самий реєстратор, який брав участь у рейдерському захваті товариства "Ірпінь Центр Парк».

Збитки, які Олександр Пікулик наніс своєму колишньому бізнес-партнерові, сягають майже двох мільярдів гривень. Однак Максим Макаренко - не єдиний, хто вже був або ще може стати жертвою чиновника з Ірпеня.

«Це не перше рейдерське захоплення Пікулика. Раніше він організував та захопив  будівлю військкомату в місті Ірпінь по вулиці Дем’яна Попова, після чого зніс її. Земельні ділянки передали на підконтрольних йому осіб, а надалі переоформили на нього», – розповідає Максим Калініченко.

В поле зору правоохоронних органів Олександр Пікулик потрапляє далеко не вперше. Наприклад, восени 2020-го поліція спіймала його пʼяним за кермом Range Rover. А наприкінці зими депутат влаштував стрілянину з нагородної зброї в одному з ірпінських ресторанів. Утім, в обох випадках, попри докази - сліди від куль та свідчення очевидців, Пікулик залишився непокараним.

Чи вдасться скандальному чиновнику знову втекти від відповідальності - обіцяють слідкувати журналісти «Апострофу».

#Пікулик Олександр #забудови Ірпінь

Новини по темі: Ірпінь депутат