Завантажити ще

В Києві 11 міських пляжів непридатні для купання

В Києві 11 міських пляжів непридатні для купання
Фото: t.me/DepartmentStateConsumerServices/1713

У Києві вода на 11 пляжах не відповідає гігієнічним нормам. Тож фахівці не рекомендують там купатися. Про це повідомила пресслужба Головного управління Державної продспоживслужби Києва.

- Головне управління столичної Держпродспоживслужби повідомило комунальне підприємство «Плесо» та КМДА про результати досліджень води водних об’єктів Києва. Зокрема, надіслані відповідні пропозиції щодо запобігання негативним наслідкам серед населення при купанні на пляжах: «Веселка», «Дитячий», «Молодіжний», «Райдуга», «Тельбін», «Центральний», «Троєщина», «Чорторий», «Галерний», «Вербний» та «Пуща Водиця», - йдеться у повідомленні.

Моніторинг якості води водних об’єктів проводився з 3 по 9 липня в місцях масового відпочинку населення, де можливий відпочинок із купанням. За результатами санітарно-мікробіологічних та санітарно-хімічних досліджень проби води на цих об'єктах не відповідають вимогам Гігієнічних нормативів якості води водних об’єктів.  

У КМДА раніше повідомляли, що у Києві цього року не планують відкривати пляжний сезон. Жителям і гостям міста рекомендують утриматися від відвідування пляжів, щоб не наражати себе на небезпеку, оскільки там відсутні укриття та бомбосховища.