Завантажити ще

У "Дії" можна буде оформити кілька нових видів допомоги

У
Фото: t.me/zedigital

На порталі "Дія" з'явиться можливість оформити надання нових видів соціальної допомоги. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

- Ми плануємо запуск у сервісі "Дія" звернення за чотирма видами допомоги:

  • Допомога при усиновленні дитини
  • На дітей з тяжкими перинатальними ураженнями нервової системи, тяжкими вродженими вадами розвитку, рідкісними орфанними захворюваннями, онкологічними, онкогематологічними захворюваннями, хворих на дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу, гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, травму, що потребує трансплантації органу, який потребує паліативної допомоги, яким не встановлена ​​інвалідність
  • Особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю
  • На дітей самотнім матерям.

Мінсоцполітики розпочинає тестування нового сервісу. У відомстві закликають приєднатися тих, кому ще не призначено цих видів допомоги, але хто має право на них претендувати. Заповнити анкету можна за цим посиланням.

З 10 травня у додатку "Дія" запустили послугу "єВідновлення" для отримання коштів на ремонт пошкодженого житла. Максимальна сума на відновлення одного об'єкта – 200 тисяч гривень, це дозволить замінити вікна, двері, відремонтувати дах тощо. Витратити гроші можна протягом 12 місяців. Пріоритет мають учасники бойових дій, мобілізовані, сім'ї загиблих військових, люди з інвалідністю І та ІІ груп та багатодітні сім'ї.