Завантажити ще

ІТ-підприємець Вадим Машуров допоміг дітям з прифронтових регіонів відпочити в Туреччині

ІТ-підприємець Вадим Машуров допоміг дітям з прифронтових регіонів відпочити в Туреччині

Благодійна Фундація Вадима Машурова не припиняє підтримувати наших співвітчизників з деокупованих та прифронтових територій. У липні меценати приєдналися до проєкту "Дитинство без війни" Благодійного Фонду Руслана Шостака. Завдяки доброчинцям лікуватися та відпочивати до Туреччини поїхали 159 українських діток.

Ми переконані, що кожна дитина має шанс на здорове та щасливе дитинство!, - сказав засновник Фонду, відомий український ІТ-підприємець Вадим Машуров. - З початком військової агресії рф в Україні постраждала велика кількість цивільного населення, особливо тих, хто був в окупації або змушений жити під постійними обстрілами у зонах бойових дій. Особливої допомоги потребують діти, які не можуть і не повинні чути і бачити жахи війни. 

У Фундації змушені констатувати, що у дітей з прифронтових та деокупованих міст і сіл часто діагностують фізіологічні та психологічні порушення. Ці стани потребують не лише консультації і нагляду фахівців, але й повноцінного відновлення та лікування, яке в Україні неможливо забезпечити під звуки повітряних тривог та вибухи.Тому благодійники намагаються відправити за кордон якщо не всіх постраждалих діток, то хоча б тих, хто найбільше потребує допомоги.

Наразі, особисто Вадим Машуров та його Фундація оплатили три міжнародних рейси до Туреччини для 159 дітей з Херсонщини, Запоріжжя, Дніпропетровщини та Кривого Рогу зокрема.

Нагадаємо, Благодійний Фонд імені Вадима Машурова спеціалізується на допомозі постраждалим цивільним особам на прифронтових та деокупованих територіях. Фундація підтримує тих, хто втратив домівки, роботу та доходи, а також тих, хто потребує постійного догляду та лікування.

Протягом квітня 2023 року Фонд імені Вадима Машурова провів першу масштабну акцію з надання благодійної допомоги цивільним, які потерпіли внаслідок воєнних дій в Україні. 

Зокрема, Фонд передав 1000 продуктових та гігієнічних наборів для ВПО з Херсонської області у м. Запоріжжя та інвалідів і осіб похилого віку у м.Херсон, які не мають змоги забезпечити себе речами першої необхідності та потребують догляду, особливих умов проживання і багатьох доглядових засобів

У травні, Благодійна фундація Вадима Машурова придбала засоби особистої гігієни для ВПО з Херсонської та Миколаївської областей, які опікуються Миколаївським геріатричним пансіонатом, а саме: 80 упаковок підгузків, вкрай необхідних для здійснення догляду за старенькими.

У червні Фундація придбала сучасний автомобіль швидкої допомоги типу С для Мирноградської центральної лікарні на Донеччині. Авто марки Mercedes Benz повністю оснащене обладнанням для проведення екстреної реанімації. Тут є все - від дефібрилятора та апаратів ШВЛ до кисневих балонів. Усе обладнання сертифіковане і відповідає найсучаснішим європейським стандартам.