22 червня
Завантажити ще

Гетьманцев: До 30% кави на українському ринку - контрафакт, виготовлений з мальтодекстрину

Гетьманцев: До 30% кави на українському ринку - контрафакт, виготовлений з мальтодекстрину
Фото: t.me/getmantsevdanil

На сьогоднішній день кількість контрафактної кави на українському ринку вже сягає 30%. Найчастіше при виготовленні такого продукту недобросовісні виробники використовують мальтодекстрин - речовину, яка імітує в продукті каву замість самої кави. Про це заявив голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев.

- Гранульована кава завозиться за митною вартістю, нижчою від зеленого зерна. Процвітає контрафакт і підробка світових та українських брендів, а також продаж під брендами на ринках та через інтернет того, що кавою називати не можна (так, з мальтодекстрину). Бізнес, який створює робочі місця, не потребує зниження податків, не потребує пільг, вимагає одного — виконати обов'язок держави щодо забезпечення законної та прозорої роботи ринку. У цьому ж зацікавлені і споживачі кави, і сама держава, яка збирає гроші на армію, - заявив він.

За його словами, ситуація на ринку одночасно жахлива та типова для нашої країни. 30% ринку перебуває у тіні. Він також натякнув на існування в Україні "кількох сімей "бізнесменів", які організували нелегальний бізнес із продажу несправжньої кави під підробленими брендами.

Новини по темі: кава Бізнес продукти