Завантажити ще

Нумеролог: У день трьох сімок на Купала удача примхлива. У РАГС точно краще не ходити

Нумеролог: У день трьох сімок на Купала удача примхлива. У РАГС точно краще не ходити
Фото: Наталія Рута/commons.wikimedia.org/​

Шанувальники нумерології, віри в містичні, релігійні чи езотеричні зв'язки чисел та майбутнього чи характеру людини чекають на цей день – день трьох сімок (7.07.2023 – у сумі число року дає сім), що випадає на Купала.

Нумеролог Лариса Браницька. Фото: https://www.facebook.com/llbranitskaya/

Нумеролог Лариса Браницька. Фото: https://www.facebook.com/llbranitskaya/

Чи варто у п'ятницю покладатися на успіх і що принесе нам потрійне щасливе число, розповіла нумеролог Лариса Браницька.

Цього дня, за словами нумеролога, слід дослухатися інтуїції, а не покладатися лише на логіку. Вивірений і навіть прорахований науково підхід до справи може не спрацювати.

- У день трьох сімок успіх - вагається, може пощастити, а можна і програти - як у казино, - зазначає Лариса Браницька. - Коли в даті з'являються сімки - а в липні всі дати з сімками, це говорить про те, що має з'явитися нова мудрість, свідомість. Ще це означає, що цього дня втручаються ангели-охоронці.

Але вищі сили будуть на тій стороні, яка поводиться більш правильно і делікатно.

Жити з великою надією на те, що в день трьох сімок обов'язково пощастить, і бігти за лотерейним квитком не варто. Цього дня можна налагоджувати "мости" – зустрітись, обговорити справи чи проблеми. Але остаточне рішення поки що приймати рано.

Втрутиться містика

Загалом, за словами експерта, цей день відзначиться нестабільністю. Загальне віщувальне значення в нього негативне.

- У такий день треба тримати носа за вітром, не можна йти напролом, - пояснює Лариса Браницька. - Треба бути дуже чутким. Можливий містичний вплив. Тут можлива якась містична каверза, і за результатом, до якого вона приведе, можна визначити, в який бік розвиватимуться події.

День Купала, як зазначає нумеролог, пройде під дев'ятим сузір'ям "пастуха", покровитель - "бик". З цим сузір'ям пов'язана старовинна китайська легенда, яка розповідає про довгоочікувану зустріч розлучених закоханих та їхній смуток. Боги, розгнівавшись на двох закоханих, розділили їх тією річкою, біля якої вони вперше зустрілися та покохали одне одного.

- Закоханих досі можна побачити на небі – це Альтаїр-"пастух" та Вега-"ткаля", - переказує легенду нумеролог. - Закохавшись, пастух закинув свою череду биків, яку він водив напувати до річки. У ній же любила купатися ткаля, яка виготовляла тканину для богів. Вона також закинула ремесло, через що боги розсердилися. Але раз на рік вони можуть зустрітися – у день подвійної сімки (7 липня будь-якого року. – Авт.), коли тисячі сорок на небі створюють міст через річку Хань – ми її називаємо Чумацький шлях.

За словами нумеролога, це нещасливе сузір'я, але не варто опускати руки - все-таки успіх не повністю відвертатиметься.

Весілля переносимо, договір не укладаємо

Сузір'я символізує перешкоди, труднощі та перепони, нещасне кохання, розлучення та розлад у сім'ї, марнотратство, злодійство, хвороби.

Від чого варто утриматися, за нумерологією, так це від походу до ЗАГСу – такі дні нещасливі для одруження. Також слід перенести укладання ділових контрактів на інший день – швидше за все проект перестане бути цікавим для сторін.