23 травня
Завантажити ще

В Афганістані протягом місяця закриють всі салони краси

 В Афганістані протягом місяця закриють всі салони краси
Фото: JORGE SILVA/REUTERS

В Афганістані найближчим часом не залишиться жодного салону краси. Відповідне рішення було видано міністерством пропаганди чеснот і доброчесності талібів, повідомляє Reuters.

За словами речника міністерства Мохаммада Садіка Акіфа, останній термін закриття салонів краси для жінок складає один місяць.

Салони краси з'явилися в різних містах Афганістану, включаючи Кабул, після вигнання Талібану з влади наприкінці 2001 року. Вони продовжували працювати після повернення ісламістів до влади два роки тому, хоча зазвичай під закритими вивісками. Однак тепер такі закриття стають обов'язковими.

Минулого року Талібан закрив більшість середніх шкіл для дівчат і заборонив жінкам навчатися в університетах та працювати в неурядових організаціях, які надають допомогу афганцям. Жінкам було заборонено відвідувати більшість громадських місць, таких як лазні, спортзали та парки. Крім того, жінкам заборонено їздити на великі відстані без супроводу чоловіків. 

Міжнародні уряди та офіційні особи ООН багаторазово засуджували посилення обмежень, які Талібан накладає на права жінок, і висловлювали обурення, стверджуючи, що такі обмеження перешкоджають будь-якому прогресу в міжнародному визнанні Талібану.

Новини по темі: Афганистан Жінки